O nas

Najważniejszy dla nas jest Klient, bez względu na to, czy jest osobą prywatną, czy międzynarodową korporacją, do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny, dobieramy optymalne rozwiązania. Im trudniejsza jest przeprowadzka tym większą mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

DTS Przyjemne Przeprowadzki, to firma która powstała 13 lat temu wyłącznie dzięki kapitałowi polskich inwestorów, posiadających jedną wspólną wizję: profesjonalne usługi przeprowadzkowe na terenie kraju i poza nim. Realizujemy ponad 2 000 zleceń przeprowadzkowych w ciągu roku.

Dziś DTS Przyjemne  Przeprowadzki to największa w Polsce firma świadcząca usługi relokacyjne, niezmiennie troszcząca się o profesjonalną obsługę Klientów.

Od maja 2004 r. jesteśmy w posiadaniu licencji upoważniającej nas do świadczenia usług transportu rzeczy w ruchu międzynarodowym. Staliśmy się jednym z największych operatorów przeprowadzek międzynarodowych w naszym kraju.

Jako pierwsza i do dnia dzisiejszego jedyna firma przeprowadzkowa w Polsce w 2006 roku rozpoczęliśmy, zakończony sukcesem, proces wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Oferujemy szeroki wachlarz typowych usług, ale podejmujemy się również wykonania nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Do dyspozycji  posiadamy  specjalistyczny sprzęt taki jak: windy zewnętrzne, schodołaz do przewozu ciężarów (nawet do 600 kg), specjalistyczne wózki o różnych gabarytach, pasy do noszenia ciężarów, skrzynie do zabezpieczania delikatnych materiałów, kontenery plombowane do przewożenia chronionych dokumentów oraz oklejarki do kartonów.

Nasz konsultant doradza Klientom na obszarze całego Śląska. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców: Katowic, Tychów, Gliwic, Rybnika, Jastrzębia, Chorzowa, Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna czy Mysłowic.


+48 600 341 109
+48 32 720 96 78