Aktualności

Przeprowadzka firmowa w centrum Katowic

8 października 2013 14:08

W minionym tygodniu pracowaliśmy nad kilkoma interesującymi zleceniami dla klientów firmowych i indywidualnych. Jedno z nich to relokacja organizacji non-profit, która objęła transport około 30 metrów sześciennych mienia. Naszym zadaniem było również kompleksowe spakowanie przedmiotów oraz zabezpieczenie ich na czas transportu. Do realizacji zlecenia wykorzystaliśmy dwa samochody dostawcze o zabudowie kontenerowej. Ostatnim wyzwaniem było wniesienie przewożonego mienia – kilku szaf na dokumenty, biure, sprzętu komputerowego i ksero na czwarte piętro starej kamienicy, w której znajdowała się nowa siedziba klienta.

Zaangażowanie i sumienność 6 pracowników oddelegowanych do realizacji tego zlecenia sprawiły, że przeprowadzka zakończyła się w terminie, a klient odwdzięczył się nam doskonałymi referencjami.

 

Przeprowadzka biura w centrum miasta

23 września 2013 14:52

Ponad 120 metrów sześciennych  ładunku – w tym 30 stanowisk pracy, sprzęt biurowy, meble kuchenne i drobne wyposażenie zakładu pracy – tak duża przeprowadzka to dla nas spore wyzwanie.

Podjęło się go 7 wykwalifikowanych pracowników DTS, którzy przy użyciu dwóch samochodów ciężarowych przetransportowali cały ładunek na miejsce przeznaczenia. Dzięki doskonałej organizacji pracy uporaliśmy się ze zleceniem terminowo.

Usługa dla IPN

17 maja 2013 14:40

W dniu dzisiejszym realizowaliśmy usługę dla Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach.
Nasza praca polegała na przenoszeniu w obrębie budynku ciężkich szaf.

DTS Przyjemne Przeprowadzki, to również nietypowe usługi.
Jeśli chcesz zorganizować swoją przeprowadzek – skontaktuj się z naszym biurem.

Relokacja Kancelarii Radców Prawnych

18 kwietnia 2013 08:48

Pod koniec marca mieliśmy przyjemność realizacji przeprowadzki Kancelarii Radców Prawnych „IURATOR”.

Nasza firma zdemontowała, zabezpieczyła a następnie przewiozła całe mienie kancelarii do nowej lokalizacji.  Usługa obejmowała również montaż w docelowym miejscu.

Do przeprowadzki zastosowaliśmy specjalistyczne zabezpieczenia, tak aby mienie nie zostało uszkodzone podczas transportu.

Jeśli też chcesz zorganizować  przeprowadzkę na terenie Katowic – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. 

Przygotowanie do konferencji firmy Unilever

27 lutego 2013 16:40

W dniu 31.01.2013 realizowaliśmy w Katowicach usługę w ramach przygotowywanej dużej konferencji przez firmę Unilever.

Przeprowadzka mieszkania z Jastrzębia do Katowic

27 lutego 2013 16:37

2 lutego realizowaliśmy przeprowadzkę mieszkania prywatnego z Jastrzębia do Katowic.
Różnorodność przedmiotów występujących w każdym domu wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i pracy doświadczonych pracowników. Dobór właściwych opakowań stanowi kluczową sprawę podczas pakowania wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Od zastosowanych materiałów i umiejętności posługiwania się nimi zależy bowiem bezpieczeństwo przewożonego ładunku.
Dla naszych Klientów opracowaliśmy system kartonów przeznaczony do pakowania najpopularniejszych przedmiotów spotykanych w każdym mieszkaniu.
Do pakowania elementów nietypowych stosujemy indywidualnie przygotowane zabezpieczenia.

Relokacja katowickiego oddziału Capgemini

27 lutego 2013 16:36

W dniu 08.02.2013 realizowaliśmy relokację w Katowicach dla firmy Capgemini (45 stanowisk pracy)
Dzięki temu, że posiadamy oddziały w całym kraju jesteśmy w stanie naszym klientom dostarczać usługi na wysokim poziomie i w jednolitym standardzie niezależnie od tego w jakim miejscu w Polsce znajduje się firma.
Zawsze na naszym wyposażeniu znajdują się takie same materiały czy wyszkolony personel – to odróżnia nas od konkurencji. Dzięki temu nie musisz się martwić czy zlecenie zamówione w Szczecinie zostanie wykonane w np. w Katowicach we właściwy sposób.

Relokacja Archiwum PKP

27 lutego 2013 16:34

Od 03.12.2012 roku świadczymy dużą usługę relokacji Archiwum Zakładowego PKP. Całość polega na spakowaniu i przewozie dokumentacji z pięciu lokalizacji Szczecin, Gdańsk, Poznań, Lublin, Kraków do jednego punktu którym jest Archiwum PKP w Sosnowcu.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie zakończenia przewozu dokumentacji z lokalizacji Gdańsk do Sosnowca. Całość usługi wymaga dobrej organizacji pracy w miejscu załadunku, rozładunku, podstawienia odpowiedniego taboru, trzymania ustalonych terminów rozpoczęcia i zakończenia poszczególnych projektów. Archiwa PKP to często miejsca w których nie ma ramp załadunkowych i rozładunkowych i własnie w tym celu zakupiliśmy rampy najazdowe.
19350 to liczba określająca ilość metrów bieżących mienia jaką mamy do przewiezienia. Dla zobrazowania to 2764 palety co daje 40 naczep o długości 13,6 m

« strona 1 »

+48 600 341 109
+48 32 720 96 78